GÜVENLİ EŞYA TAŞIMA
SAMSUN NAKLİYAT
» » » BÜRO VE OFİS TAŞIMACILIĞI - HAMİT BULUT SAMSUN NAKLİYAT

BÜRO VE OFİS TAŞIMACILIĞI - HAMİT BULUT SAMSUN NAKLİYAT

Hamit Bulut Samsun Nakiyat Hizmetleri'nin teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sürekli değiştirmesi ile ofis ve büro taşımacılığını da oldukça kolay hale getirmiştir. Firmamız ofis ve büro taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir. Öncelikle firmamıza bağlı bir eksper gelerek ofisinizdeki eşyaları inceler ve tek tek liste halinde not alır. Alınan notlara göre firmamızın ofislerinde çalışanlar ile etüt yapılır. Ofisini ya da bürosunu taşımak isteyen kişi ile anlaşma sağlandığı takdirde eksper ve ofis sahibi arasında Hamit Bulut Samsun Nakliyat Hizmetleri adına sözleşme imzalanır.
Ofisin taşınacağı gün Hamit Bulut Samsun Nakliyat Hizmetleri'nin formeni ile görüşülür ve taşıma işlemine aynı gün başlanır. Nakliyatın daha hızlı olabilmesi için ofisiniz birden fazla odaya sahipse oda oda taşınmaya başlanır. İlk önce varsa arşiv ve dökümanlar önce avrupadan ithal edilmiş özel koruyucu kağıtlar ile sarılır. Bu kağıtların üzerine ofis sahibinin adı, soyadı yazılır. Bu şekilde dosyaların kaybolması gibi bir durum oluşmamaktadır. Özel graft kağıtlara sarılan dosyalar özenle kolilere yerleştirilir. Ofis mobilyaları için de ekibimizdeki marangozlar mobilyaları tek tek demonte eder. Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve belgeleri önemlidir. Ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Hamit Bulut Samsun Nakliyat Hizmetleri, dünya standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektiren önemli bir taşımacılık konusudur.


Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eşya tespiti uygulaması eksperimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır. Eşyanın miktarına göre uygun araç yada araçlar seçilir, mobilyalarınız dikkatlice sökülür. Tüm dosya ve klasörler büyük bir önem ve titizlilikle paketlenir. Mobilyalar taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajlanır. Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Büro eşyalarınız yeni ofisinizde sizin istediğiniz dizaynda uzman ekibimiz tarafından yerleştirilir. Hamit Bulut Samsun Nakliyat olarak amacımız , sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

2017 / Samsun Ofis ve Büro Taşımacılığı / Samsun Evden Eve Nakliyat

Yorum Ekle

  • Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Gamze Sağlam
Gamze Sağlam
Müşteri
Bir bardak bile kırılmadı. Tablolarımdan endişeliydim ama çok özenli çalıştılar. Çizik bile yok eşyalarımızda. Her şeyi özenle topladılar. Güler yüzlü ve candan davrandılar. Çok hızlıydılar. Dakik geldiler ve verdikleri süreden önce teslim ettiler. Hamit Nakliyat şirketi çok profesyonel bir şirket ve çalışanlar çok başarılı. Hepsine ayrı ayrı teşekkürler.

İstanbul Samsun Evden Eve

28 Eki 2021 ,hamitnakliyat
İstanbul Samsun Evden Eve Nakliyat İstanbul...

Samsun Evden Eve Nakliyat

05 Ara 2020 ,hamitnakliyat
Samsun Evden Eve Nakliyat Tavsiye Değerli...

Samsun Şehirler Arası Nakliyat

04 Ara 2020 ,hamitnakliyat
Samsun Şehirler Arası Nakliyat Evden Eve...
up