GÜVENLİ EŞYA TAŞIMA
SAMSUN NAKLİYAT
» » KURUMSAL İŞYERİ TAŞIMACILIĞI - KURUMSAL NAKLİYAT - HAMİT SAMSUN NAKLİYAT

KURUMSAL İŞYERİ TAŞIMACILIĞI - KURUMSAL NAKLİYAT - HAMİT SAMSUN NAKLİYAT

Hamit Bulut Samsun Nakiyat Hizmetleri'nin teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sürekli değiştirmesi ile kurumsal taşımacılığı da oldukça kolay hale getirmiştir. Firmamız kurumsal taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir. Öncelikle firmamıza bağlı bir eksper gelerek işyerinizdeki eşyaları inceler ve tek tek liste halinde not alır. Alınan notlara göre firmamızın ofislerinde çalışanlar ile etüt yapılır. Kurumsal işyeri taşımak isteyen kişi ile anlaşma sağlandığı takdirde eksper ve işyeri sahibi arasında Hamit Bulut Samsun Nakliyat Hizmetleri adına sözleşme imzalanır.İşyerinizin taşınacağı gün Hamit Bulut Samsun Nakliyat Hizmetleri'nin formeni ile görüşülür ve taşıma işlemine aynı gün başlanır. Nakliyatın daha hızlı olabilmesi için işyeriniz birden fazla odaya sahipse oda oda taşınmaya başlanır. İlk önce varsa arşiv ve dökümanlar önce avrupadan ithal edilmiş özel koruyucu kağıtlar ile sarılır. Bu kağıtların üzerine işyeri sahibinin adı, soyadı yazılır. Bu şekilde dosyaların kaybolması gibi bir durum oluşmamaktadır. Özel graft kağıtlara sarılan dosyalar özenle kolilere yerleştirilir. İşyeri mobilyaları için de ekibimizdeki marangozlar mobilyaları tek tek demonte eder. Her işyeri sahibi için işyeri malzemeleri ve belgeleri önemlidir. Kurumsal nakliyat hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Hamit Bulut Samsun Nakliyat Hizmetleri, dünya standartlarında işyeri taşıma sistemi geliştirmiştir. İşyeri eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektiren önemli bir taşımacılık konusudur.

samsun evden eve nakliyat

Birçok kurumsal yerlerde bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eşya tespiti uygulaması eksperimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır. Eşyanın miktarına göre uygun araç yada araçlar seçilir, mobilyalarınız dikkatlice sökülür. Tüm dosya ve klasörler büyük bir önem ve titizlilikle paketlenir. Mobilyalar taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajlanır. Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Kurumunuzda bulunan eşyalarınız yeni ofisinizde sizin istediğiniz dizaynda uzman ekibimiz tarafından yerleştirilir. Hamit Bulut Samsun Nakliyat olarak amacımız , sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

2017 / Samsun Evden Eve Nakliyat / Samsun Ofis ve Büro Taşımacılığı

Yorum Ekle

  • Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Ömer Kahraman
Ömer Kahraman
Müşteri
Selamın aleyküm... Öncelikle taşınacak kişilere kolaylıklar diliyorum. Taşınma sürecinde insan daha bir yorgun ve gergin olabiliyor. Ancak bu noktada karşınıza samimi ve işini bilen insanların çıkması sizin için rahat bir nefes alma şansı veriyor. Bizim serüvenimiz yeni yapılan okula taşınma sebebi ile başladı. Bu noktada Hamit nakliyat temsilci ve yöneticisi Hamit Bulut Beye anlayış ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Taşınma esnasında her defasında rahat olmamızı bize hissettiren, montaj işlerini yapan Hamit bey başta olmak üzere diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum...
Rabbim yardımcınız olsun...

İstanbul Samsun Evden Eve

28 Eki 2021 ,hamitnakliyat
İstanbul Samsun Evden Eve Nakliyat İstanbul...

Samsun Evden Eve Nakliyat

05 Ara 2020 ,hamitnakliyat
Samsun Evden Eve Nakliyat Tavsiye Değerli...

Samsun Şehirler Arası Nakliyat

04 Ara 2020 ,hamitnakliyat
Samsun Şehirler Arası Nakliyat Evden Eve...
up